
Destination Aviodrome
Deze zomer op wereldreis… in eigen land! Beleef bij Luchtvaartmuseum Aviodrome binnen én buitenavonturen
Ben je klaar voor een unieke reis zonder het land uit te hoeven? Tijdens Destination Aviodrome beleven jij en je kinderen een wereld vol vliegtuigen, spannende challenges en ontdekkingen.
Met je eigen paspoort vlieg je bij Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad langs zeven bijzondere bestemmingen in het museum. Van de indrukwekkende verkeerstoren tot een echte Boeing 747 waar je gewoon naar binnen mag. Onderweg verzamel je avonturenvisa’s (stickers!) door leuke opdrachten te voltooien.
Vind jij alle luchtvaarthelden die zich verstopt hebben? En help je mee om het vrachtruim van de Boeing klaar te maken voor vertrek?
Binnen én buiten is er heel veel te beleven, dus weer of geen weer: Destination Aviodrome is hét ideale gezinsuitje van deze vakantie.
Boek je avontuur online al vanaf €12,95 (dat is de prijs van een kinderkaartje).
Meer info? Klik op de roze website button!
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Pelikaanweg 50
8218 PG Lelystad
Openingstijden
Zie websitePrijs
vanaf €12,95.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!