Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Duizend dochters (8+)

Bewonder een meeslepend familieverhaal van Theater Na De Dam over verdwalen in de tijd!

Op 3, 4 en 5 mei vindt de zestiende editie van Theater Na de Dam plaats. Een landelijke theatermanifestatie met meer dan 120 voorstellingen die betrekking hebben op de Tweede Wereldoorlog. Dit jaar zijn er een aantal kindervoorstellingen onderdeel van het programma, zowel door volwassenen als door kinderen gespeeld. Lichte voorstellingen over een zwaar onderwerp.

Duizend dochters | 4 mei | Carré

Izzie’s moeder heeft zichzelf opgesloten. Nu de buitenwereld onrustiger is geworden dan haar eigen hoofd, blijft ze liever binnen. Haar dappere dochter durft wel. Izzie gaat op zoek naar alle redenen om naar buiten te durven en hoop te houden in een wereld die steeds verder polariseert. Zij zoekt raad onder de boom van haar overgrootmoeder Aliza.

Aliza overleefde als enige van haar familie de Tweede Wereldoorlog. Welke lessen kunnen we trekken uit het verleden? Izzie verdwaalt in de tijd en vindt in haar eigen geschiedenis steeds meer redenen om nog naar buiten te durven. Dankzij het verleden van oma Aliza en dankzij haar eigen verbeeldingskracht.

Meer info over deze voorstelling vind je via de roze websitebutton!

Tip! Onze uitagenda geeft elke dag weer wat er te doen is voor kids in de regio.

Data:

  • zondag 4 mei 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Carré

Koninklijk Theater Carré

Amsterdam

Openingstijden Zie website
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ons’ Lieve Heer op Solder

Leuk voor het hele gezin: ontdek deze meivakantie dit best bewaarde geheim van Amsterdam!

De Gorgels

Een familievoorstelling in DeLaMar naar het bekende kinderboek van Jochem Myjer!

Paleis van de Koning

Bezoek het paleis van de Koning. Er is van alles te beleven en je bent van harte welkom.

17x ARTIS in de meivakantie

Doe het ontdekpad, de Pinguïn estafette, kom op kraamvisisite en nog meer leuke activiteiten in ARTIS!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!   

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief