Tennis bij DRC
Bij deze sfeervolle en gezellige vereniging kun je leuk tennissen op twee velden!
De Durgerdammer Racing Club is geen vereniging waar je kunt racen, maar wel waar gezellig met elkaar kunt sporten!
DRC heeft een tennis- en een voetbalafdeling. Het motto is: ‘Zoals het vroeger was.’ Dat kun je zien aan bijvoorbeeld het clubgebouw, heel gezellig! Je kent de club misschien ook wel van t.v.; de serie All Stars is hier opgenomen!
Lijkt het je gezellig om hier te sporten? Klik dan snel door op de paarse button om naar de site te gaan van de Durgerdammer Racing Club!
Durgendammer Racing Club DRC
Durgerdammerdijk 67
1026 CB Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Jeugd tennis: €50. Raadpleeg de site voor de recente tarieven.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder
Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?