Mee op een oude tram!
Een museum in een rijdende tram! Lekker rijden naar bijvoorbeeld het Amsterdamse Bos!
In dit museum draait het om het beleven van de oude trams. Niet alleen kijken, maar lekker meerijden!
De route is vanaf het Haarlemmermeerstation tot Bovenkerk/Amstelveen, en omgekeerd natuurlijk! Tussendoor kun je uitstappen, bij het Amsterdamse Bos bijvoorbeeld, maar dit moet je dan wel eerst even tegen de conducteur zeggen.
Je kunt iedere zondag vanaf Pasen meerijden tot de laatste zondag van oktober. Maar nadien zijn er nog een paar bijzondere ritjes! Hou hiervoor de agenda van Kidsproof in de gaten!
Ben je benieuwd geworden naar de Museumtramlijn van Amsterdam? Klik dan snel op de paarse button om naar hun site te gaan!
Electrische Museumtramlijn Amsterdam
Amstelveenseweg 264
1075 XV Amsterdam
Openingstijden
De ritten zijn tussen 11.00-17.30 uur.Vanaf april tot en met de laatste zondag van oktober.
Prijs
Retourkaartje: € 5. Dagkaart: € 10.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.