Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mee op een oude tram!

Een museum in een rijdende tram! Lekker rijden naar bijvoorbeeld het Amsterdamse Bos!

In dit museum draait het om het beleven van de oude trams. Niet alleen kijken, maar lekker meerijden!

De route is vanaf het Haarlemmermeerstation tot Bovenkerk/Amstelveen, en omgekeerd natuurlijk! Tussendoor kun je uitstappen, bij het Amsterdamse Bos bijvoorbeeld, maar dit moet je dan wel eerst even tegen de conducteur zeggen.

Je kunt iedere zondag vanaf Pasen meerijden tot de laatste zondag van oktober. Maar nadien zijn er nog een paar bijzondere ritjes! Hou hiervoor de agenda van Kidsproof in de gaten! 

Ben je benieuwd geworden naar de Museumtramlijn van Amsterdam? Klik dan snel op de paarse button om naar hun site te gaan!

Electrische Museumtramlijn Amsterdam

Amstelveenseweg 264

1075 XV Amsterdam

Openingstijden De ritten zijn tussen 11.00-17.30 uur.
Vanaf april tot en met de laatste zondag van oktober.
Prijs Retourkaartje: € 5. Dagkaart: € 10.
Mail direct

Mail direct naar Electrische Museumtramlijn Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Paasuitjes en lente tips

Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief