Cinemini
Voor peuters & kleuters draait Eye Filmmuseum elke zondag een film met daarna spelen met licht/schaduw!
In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films. Voorafgaand aan de film is er een korte inleiding door de Taartrovers.
Na de film kun je verder spelen met licht en schaduw in kleine tentjes en op een grote lichtbak onder leiding van de Taartrovers.
Elke 2 weken staat er een andere film op het programma.
Klik op de roze button om naar de website van Eye te gaan voor meer informatie.
Eye Filmmuseum
IJpromenade 1
1031 KS Amsterdam
Openingstijden
Elke zondag van 10.30 tot 11.00 uurPrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?