Film Catcher
Ontdek de wereld van bewegend beeld in de interactieve filminstallatie Film Catcher bij Eye!
In het enige filmmuseum van Nederland duik je natuurlijk ook in de rijke geschiedenis van film.
Op de benedenverdieping en verspreid door Eye kun je de wereld van het bewegend beeld verkennen. Ontdek hoe de film zich heeft ontwikkeld, van vroeger tot nu. Grasduin door Eye’s unieke collectie, leer hoe de vroegste camera’s werken en geniet van de mooiste fragmenten. Maak je eigen flipboek of animatiefilm. Het kan allemaal in de permanente tentoonstelling Wat is film?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Met dank aan Stimuleringsfonds Creatieve Industrie
Eye Filmmuseum
IJpromenade 1
1031 KS Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 19:00. Maandag gesloten, behalve in de schoolvakanties.Prijs
Gratis voor kinderen tot en met 17 jaar
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.