Missie Superogen
Ontdek superkrachten van je ogen tijdens deze ontdekroute kriskras door Eye.
Ontdek de magie van bewegend beeld en de kunst van het kijken in Eye! Elke week zijn hier films te zien uit het première aanbod of uit eigen collectie.
Missie Superogen
Je kunt het museum nu ontdekken met deze route voor kinderen van 4 tot 12 jaar. De route gaat kriskras door het museum. Samen met de helden uit Missie Superogen gaan de kinderen op avontuur en ontdekken ze de superkracht van hun ogen.
Als de missie is voltooid weten de kinderen alles over film én ontvangen ze een leuke beloning. Missie Superogen is dagelijks te volbrengen in het museum.
Er is genoeg te doen! Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.
Benieuwd wat er nog meer te doen is in Amsterdam? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Eye
IJpromenade 1
1031 KS Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks van 10.00 tot 19.00 uur. Maandag gesloten, behalve in de schoolvakanties.Prijs
De ontdekroute ontvang je bij je ticket voor de tentoonstelling Wat is film.Bezoek aan deze tentoonstelling is gratis t/m 17 jaar
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!