
Feest in het Kinderkookkafé
Maak samen met je vriendjes en vriendinnetjes een diner of High Tea en serveer je gasten!
Voor kinderen van 2-5 jaar is het mogelijk om hier een feestje te vieren bij de Help-Jezelf-Bar. Kies zelf uit wat je kookt of maak gebruik van het pakket (worstenbeestjes, puzzelhapjes, koekjes, limonade en evt. cakejes voor €10,00). De groep is maximaal 10 personen.
Kinderen die 5 en/of 6 jaar zijn vieren feest aan de grote tafel. Maak je eigen lunch en taart of cakejes en per persoon een snoephuis! Wat je niet op kunt, mag je meenemen naar huis! Dit is geschikt voor een groep van 6-10 kinderen met 2 begeleiders).
Vanaf 6 jaar vier je hier je feestje in Engelse stijl: een High Tea. Samen maken jullie 4 soorten hapjes, zoals sandwiches, scones en taart. Per kind nodig je minimaal 2 gasten uit om te komen proeven!
Ben je 8 jaar of ouder? Vier dan je feestje door een echt feestmaal te koken voor gasten. Met een voor-, hoofd- en nagerecht! De gasten arriveren om 18.00, en dan is het tijd om het eten te serveren. Je hebt 6-10 kinderen nodig om een goed diner te bereiden.
Klik hieronder door voor meer informatie of om te reserveren!
PS. De ruimte is ook te huur voor een feestje met meer dan 10 personen.
Kinderkookkafe
Vondelpark 6B
1071 AA Amstedam
Openingstijden
Tijden zijn afhankelijk van arrangement:Help-Jezelf-Bar (2-5 jaar): doordeweeks (niet in het weekend).
Knutselkookkafé (5-6 jaar): woensdag- en vrijdagmiddag 12.30-15.00 uur, zaterdag en zondag 10.30-13.00 uur.
High Tea (vanaf 6 jaar): woensdag, vrijdag, zaterdag, zondag 12.30-16.00 uur.
Diner (vanaf 8 jaar): woensdag t/m zondag 15.30-20.00 uur.
Prijs
Afhankeliljk van arrangement bijkomende kosten, kinderkoks €10,00, gasten vanaf €2,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Wonderpark Kinderfeestje
Luxe kidscafé voor een stijlvol kinderfeestje met themas, airco, ijs en binnenspeeltuin.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...