Het Flevoparkbad
Buiten zwemmen, zonnen en spelen in Amsterdam Oost, alles kan bij Flevoparkbad!
Kom afkoelen in het Flevoparkbad! Dit buitenzwembad heeft een groot verwarmd diep en ondiep zwembad met een speeleiland, een kleuterbad en zonneweiden met speeltoestellen. Het 50-meter bassin is uitstekend geschikt voor banen zwemmen.
Daarnaast is er een kleuterbad voor de kleintjes met speeleiland en waterglijbaan. Even geen zin om te zwemmen? Dan kun je er altijd nog tafeltennissen of tafelvoetballen. Of ga spelen in de zandbak of op de luchttrampoline.
Meer info? Klik door naar de site via de roze button.
PS. Volg ons op Facebook voor meer leuke uit-tips!
Flevoparkbad
Insulindeweg 1002
1095 DH Amsterdam
Openingstijden
eind april t/m eind augustus 10:00 - 17:30 uurBij mooi weer is het bad langer open, zie de website.
Prijs
€5,40,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.
Sfeervolle november en begin december uitjes
Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar