Bezoek Fort bij Uithoorn
Ontdek een echt fort, ga op speurtocht en leef je uit tijdens het Fortenfestival bij Fort bij Uithoorn!
Op zaterdag 12 en zondag 13 september opent Fort bij Uithoorn de deuren tijdens het Fortenfestival. Het fort maakt deel uit van de Stelling van Amsterdam en is een bijzondere plek om de geschiedenis van de Nederlandse landsverdediging te ontdekken.
Tijdens het festival is er voor kinderen van alles te beleven. Ga mee met een rondleiding door het fort en ontdek hoe het er vroeger aan toe ging. Voor jonge speurneuzen is er een leuke speurtocht, waarbij je het fort en de omgeving op een actieve manier leert kennen. En na al dat ontdekken kun je lekker uitrazen op het opblaasbare luchtkussen!
Klik op de roze button voor meer informatie!
TIP: Er is nog veel meer te beleven in de omgeving Amsterdam! Bekijk de leukste tips in onze Uitagenda.
Data:
- zaterdag 12 september 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 13 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS
Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!
Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag
Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!
Workshops Van Gogh Museum
Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.