Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fruittuin van West

In de Fruittuin van West kun je je eigen fruit plukken. Leuk....maar vooral ook heel lekker!

In Fruittuin van West wordt op 6.5 ha professioneel biologisch geboerd. Dat gaat heel goed samen met consumenten, die oogsten namelijk zelf van de 20 verschillende soorten fruit, de witlof of de eitjes.

Een prachtige boomgaard om lekker te draven of juist heel stil te kijken wat er gebeurt in en rondom de fruitboom. Als je er vroeg bij bent, kun je ook eitjes rapen bij de kippen. Zo weet je zeker dat ze vers zijn!

Na al dat gestruin tussen de gewassen en de kippen, staat de lunch al klaar in het tuin café. Als de buikjes rond zijn, kunnen jullie nog naar de supermarkt in de Fruittuin om de laatste biologische producten in huis te halen.

Kijk voor meer informatie op de site. Klik hiervoor op de roze button!

Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief! Zo mis je nooit een leuke activiteit.

fruittuin van west

Tom Schreursweg 48

1067 MC Amsterdam

Openingstijden Zie de website voor de openingstijden
Mail direct

Mail direct naar fruittuin van west

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!