Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in het Fun Center

Kom met vriendjes en vriendinnetjes lasergamen, jumpen, karaoke doen en nog veel meer leuks doen!

Fun Center Amstelveen is dé plek voor een geweldig kinderfeestje! 

De kinderen mogen zich 1,5 uur uitleven in het Fun Center. Heerlijk onbeperkt jumpen op de 30 aaneengeschakelde trampolines met schuine wanden, basket zone, foampit en tumblingbaan. Een spannende sessie lasergamen in het verlaten havengebied van New York. Of games doen op groot scherm, zingen bij karaoke (inclusief TikTok hits) en poolbiljarten. 

Na de 1,5 uur gaan de kinderen nog aan tafel om lekker frietjes met een snack te eten. Tijdens het hele feestje kunnen de kinderen onbeperkt limonade drinken. Het is mogelijk om een Kids goodiebag met leuke gadget en snacks van €5,50 erbij te bestellen.

Ben je nou helemaal dol op zingen? Doe dan de Karaoke Party (8+)! Bij dit feestje ga je hetzelfde doen als hierboven, en daarnaast kun je een uur lang zingen en feesten in de karaoke party room.

Meer weten over dit feestje of boeken? Klik op de roze button!

Tip: op zoek naar een avondje uit met de familie? Doe dan de All Night Long experience bij Fun Center Amstelveen!

Fun Center Amstelveen

Langs de Werf 7

1185 XT Amstelveen

Prijs €21,- inclusief onbeperkt limonade, frietjes en een snack naar keuze.
Karaoke Party: €10,- per persoon extra
Mail direct

Mail direct naar Fun Center Amstelveen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief