
Geitenboerderij
Geitjes aaien, ze de fles geven? Spelen? Het kan op de geitenboerderij!
De Geitenboerderij in het Amsterdamse Bos is een begrip. Op de boerderij lopen zo’n honderd melkgeiten, een zestigtal lammeren, legkippen en kuikens, varkens, koeien en een kalfje, een paard en een pony rond.
Je kunt bij de geiten het hok in en ze knuffelen en aaien.
Lekker buiten spelen
En zijn alle dieren geaaid en geknuffeld, dan kun je op de schommel, van de glijbaan of op de wip in de speeltuin.
En ook fijn; ze hebben een heerlijk terras waar je kunt genieten van koffie, broodjes of een taartje!
Voor meer informatie klik op de roze button door naar de site.
Geitenboerderij Ridammerhoeve
Nieuwe Meerlaan 4
1182 DB Amstelveen
Openingstijden
Woensdag en vrijdag om 12:45, 14 of 15:30 uurZaterdag om 11, 13 en 15 uur
Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15 x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!