
Nationale modderDag
Komen jullie schilderen, bouwen, kleien, klooien en glijden met de Geoliede Chaoten?
30 juni is het weer nationale modderdag. En dat vieren Geoliede Chaoten graag met jou. Tijdens ModderDag mag je weer schilderen, bouwen, kleien, klooien en glijden met modder. Kinderen leren over en spelen met modder, zand, klei en water. Ze krijgen de ruimte om modder te maken, ontdekken en beleven.
Doe je oude kleren aan, neem je zwembroek en een handdoek mee. Dat wordt een heerlijke vieze bende!
Klik op de roze button voor meer info of stuur een mail.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Geoliede Chaoten
Meteorenweg 282
1035 RN Amsterdam
Openingstijden
30 juni 2025 - 15.00 - 17.00 uurPrijs
€14,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Yanasei (6+)
Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en Surinaamse muziek in ITA!
Ambacht in Beeld Festival
Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze elfde editie!
Workshop Van Gogh Museum
Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema'sBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!