Speeltuin De Gibraltar
Leef je lekker uit in de speeltuin De Gibraltar, waar iedereen welkom is om te spelen!
Op de Haarlemmerweg 645 in Amsterdam vind je een geweldige speeltuin, die geschikt is voor kinderen met en zonder beperking! Het is speeltuin De Gibraltar.
Hier vind je een rolstoel-draaimolen en de glijbanen zijn lekker breed zodat er een begeleider met je mee kan glijden als dat nodig is! Met de rolstoel kun je ook bij het zand en waterelement komen, geen probleem!
In de speeltuin is ook een Koffie en Thee Salon, om tussen het spelen door even lekker op te laden!
Er wordt zoveel mogelijk rekenening gehouden met minder beperkte bezoekers. Kom je ook lekker een dagje spelen?
Deze speeltuin is getest door de Speeltuinbende en gesteund door het Gehandicapte Kind.
Meer info? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Stichting De Gibraltar
Haarlemmerweg 645a
1055 PS Amsterdam
Openingstijden
In de winter open van ma t/m za 10:00 - 17:00In de zomer open van ma t/m za 10:00 - 18:00.
Prijs
Toegang is gratis!Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Amsterdam
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in september
In september staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Als eerste de leukste tips!
Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtziendenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.