GlowGolf
Verjaardagsfeestje: Kom in het donker minigolfen op golfbanen, uitgelicht met black light.
GlowGolf® maakt van minigolf een geheel nieuwe ervaring.
Speel op één van de overdekte glow-in-the-dark-minigolfbanen in een decor dat wordt uitgelicht met prachtige black lights.
Tijdens jouw kinderfeestje bij GlowGolf kun je samen met vriendjes en vriendinnetjes een balletje slaan op de vele banen! Mini golfen is geschikt en leuk voor kinderen vanaf 4 jaar. Kinderen tot 4 jaar mogen wel gratis mee de baan op.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
PS: ook leuk als gezinsuitje!
Tip: Kijk op onze Clubjes-pagina voor de leukste hobby’s
Glowgolf
Buikslotermeerplein 2005
1025 XL Amsterdam
Openingstijden
Kijk op de website voor meer infoPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Wonderpark Kinderfeestje
Luxe kidscafé voor een stijlvol kinderfeestje met themas, airco, ijs en binnenspeeltuin.
Sportieve outdoor feestjes
Sport4kidz organiseert onvergetelijke, actieve en sportieve outdoor kinderfeestjes voor jouw verjaardag!
Move Lab Kinderfeestjes
Zoek je een unieke en interactieve plek voor het verjaardagsfeest van je kind? Vier het bij Move Lab!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....