Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Survivaldag

Terug naar de natuur met papa en mama? Maak samen een vlot en vaar over het water!

Bij Ookmeer Jungle is het mogelijk om met de hele familie 3 tot 4,5 uur bezig te zijn in de natuur. Samen vlotten bouwen, met een touwbrug over het water klauteren en teambuildingspellen doen.

Er zijn 3 pakketten mogelijk met onder andere bovengenoemde activiteiten. Breid het pakket uit met de Wild Woosy, de reuzeladder, steppen, BMX-clinics. Verder is het mogelijk om een lunch, Jungleburger of barbecue erbij te boeken.

De pakketten zijn geschikt voor kinderen vanaf 8 of 10 jaar. Minimaal 10 kinderen zijn nodig om er een actieve dag van te maken.

Klik door naar de site voor meer informatie en alle mogelijke pakketten.

Griffoen Outdoor

Willinklaan 7

1067 SL Amsterdam

Openingstijden De openingsdagen zijn woensdag, vrijdag, zaterdag, zondag.
Tijd in overleg.
Prijs Vanaf €10,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Griffoen Outdoor

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief