
Survivaldag
Terug naar de natuur met papa en mama? Maak samen een vlot en vaar over het water!
Bij Ookmeer Jungle is het mogelijk om met de hele familie 3 tot 4,5 uur bezig te zijn in de natuur. Samen vlotten bouwen, met een touwbrug over het water klauteren en teambuildingspellen doen.
Er zijn 3 pakketten mogelijk met onder andere bovengenoemde activiteiten. Breid het pakket uit met de Wild Woosy, de reuzeladder, steppen, BMX-clinics. Verder is het mogelijk om een lunch, Jungleburger of barbecue erbij te boeken.
De pakketten zijn geschikt voor kinderen vanaf 8 of 10 jaar. Minimaal 10 kinderen zijn nodig om er een actieve dag van te maken.
Klik door naar de site voor meer informatie en alle mogelijke pakketten.
Griffoen Outdoor
Willinklaan 7
1067 SL Amsterdam
Openingstijden
De openingsdagen zijn woensdag, vrijdag, zaterdag, zondag.Tijd in overleg.
Prijs
Vanaf €10,50 p.p.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Bezoek Verzetsmuseum Junior
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Meivakantie in Rembrandthuis
Vier de meivakantie vol activiteiten bij Museum Rembrandthuis samen met Kwast de hond!
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland