Familie en kinderconcerten
Luister, zing en swing mee met een van de familieconcerten in Het Concertgebouw. Voor baby's tot 9+!
Ontdek tijdens een van de familie- en kinderconcerten in Het Concertgebouw de wereld van muziek, instrumenten en musici.
Adembenemende muziek en verhalen die kinderen uitdagen om te luisteren, te kijken, mee te zingen en mee te doen. Spelenderwijs maken ze kennis met de prachtigste klanken. Met meesterwerken van ooit en van nu. Van dichtbij en ver weg.
Er zijn concerten voor kinderen van alle leeftijden; concerten voor babies, maar ook voor peuters, kleuters en de wat oudere kids.
Kijk op de roze button voor het huidige aanbod van voorstellingen dit seizoen!
Concertgebouw
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Openingstijden
Kijk op de site voor het huidige aanbod.Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling
Vrolijke mini-musical van MaxTak in Theater de Krakeling!
Halve Verhalen (6+)
Spannende dans en sprankelende muziek in het Muziekgebouw tijdens de herfstvakantie!
24 uur Zuid met veel gratis activiteiten
Ontdek op zaterdag 10 oktober de leukste activiteiten voor kinderen tijdens 24 uur Zuid!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?