
Muzieknootjes (2+)
Een vrolijk kleuterconcert in het Concertgebouw. Komen jullie ook meedansen?
Een vrolijk en avontuurlijk concert boordevol meezingliedjes en muzieknootjes, voor de allerkleinsten! Iedereen mag meebewegen, dansen of zachtjes mee neuriën.
Komen jullie ook mee swingen? Bestel kaartjes via de roze button!
Tip: Voor meer leuke uitjes met kinderen in de buurt van Amsterdam kun je een kijkje nemen in onze Uitagenda!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Het Concertgebouw
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Openingstijden
woendag 19 februari 20259.30, 11.30 en 15.00 uur
Prijs
€ 17 kind€ 18 volwassenen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie in de OBA
In de meivakantie is er van alles te doen in OBA, er zijn workshops en voorstellingen. Kom ook!
Familieconcert: De Wonderhoorn 5+
Breng samen de sprookjesachtige wereld van Mahler tot leven in Het Concertgebouw!
De geboorte van de stad
Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland