Podcast: Mijn instrument
In de podcast Mijn instrument vertellen kinderen waarom en welk instrument ze spelen & laten ze wat horen
Weet jij al welk instrument je zou willen spelen? In de podcastreeks Mijn Instrument van Het Concertgebouw vertellen kinderen over hun muziekinstrument en waarom ze juist dit instrument spelen. Ook hoor je hoe elk instrument kan klinken in bekende en minder bekende muziekstukken.
De volgende podcasts zijn te beluisteren:
In Podcast 1 speelt Adiba de Harp
In Podcast 2 speelt Pepijn de saxofoon
In Podcast 3 speelt Lily Rose klarinet
In Podcast 4 speelt Gretha cello
In podcast 5 speelt Jalil trompet
In podcast 6 speelt Robin Viool
Klik door op de roze button om de podcasts te beluisteren.
Concertgebouw
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Prijs
gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Bounce Valley
Een fantastisch luchtkussenpark voor uitjes en feestjes in Aalsmeer!
Actieeee: Bowlen Lasergamen Minigolf
Actief familie-uitje! Kom bowlen, lasergamen, minigolfen en/of karaoke zingen & lekker eten bij Aloha!
Vue Bioscoopuitje in de vakantie
Zak deze vakantie lekker weg bij de gloednieuwe familiefilms op de megalocatie van Vue Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Fijne Buitenuitjes in de meivakantie
Lekker weer in de meivakantie? Ga lekker naar buiten. Onze tips voor heerlijke uitjes in de natuur.
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.