Duiker Doris
Het Scheepvaartmuseum voor de allerkleinsten: Duiker Doris!
Ook voor de allerkleinsten is er een tentoonstelling in Het Scheepvaartmuseum: Duiker Doris.
In deze ruimte kunnen alle kinderen van 2 tot 6 jaar en hun gezelschap – van vriendjes en vriendinnetjes tot ouder, verzorger, tante, opa of oppas – op een speelse en laagdrempelige manier kennismaken met Het Scheepvaartmuseum, de liefde voor het water en de maritieme wereld.
Kom mee naar zee, help Duiker Doris om de vermiste lamp van de vuurtoren terug te brengen en beleef met haar de wonderlijke waterwereld tussen kwal en schip! Op een creatieve manier verken je samen werelden onder en op het water en volg je Duiker Doris op een zoektocht van zee naar land.
Een goede plek om in het museum te beginnen met je peuter of kleuter! En de wat oudere kinderen willen vast ook nog een kijkje nemen op het VOC-schip.
NB: Duiker Doris heeft ook een eigen prentenboek! Het boek Duiker Doris en het verdwenen vuurtorenlicht is verkrijgbaar in de museumwinkel. Leuk als aandenken aan je museumbezoek of als cadeautje.
Wil je meer informatie over Duiker Doris? Klik op de roze button!
Tip! Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief en mis nooit meer te gekke uitjes en tips!
Het Scheepvaartmuseum
Kattenburgerplein 1
1018 KK Amsterdam
Openingstijden
vanaf oktober 2022Prijs
gratis bij entreebewijsToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!
Sfeervolle november en begin december uitjes
Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar