House of Bird
Even uitrusten na een wandeling in het Diemerbos? Dat kan bij House of Bird!
Bij House of Bird komen natuur, lekker eten en activiteiten samen. House of Bird is een proeflokaal in het Diemerbos, ideaal na een mooie wandeling!
Of je nou houdt van veganistisch, vegetarisch, vis of vlees: voor iedereen is er een leuk aanbod in lunch en diner. Er wordt veel gebruik gemaakt van lokale partners en seizoensproducten, het menu wisselt dan ook regelmatig. Ook aan de kleintjes is gedacht: er is een lekker kindermenu!
Maar er is nog veel meer te doen bij House of Bird! Ga vogels spotten in de Kijkhut, ga spelen op de speelplek, doe een toffe speurtocht of bewandel het blote voetenpad… en nog veel meer activiteiten!
Neem een kijkje op de site via de roze button!
Tip: meld je ook aan voor de nieuwsbrief voor leuke tips voor elke vakantie!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering
Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!