
Willet-Holthuysen
Ontdek hoe deftige mensen vroeger leefden, bij het Willet-Holthuysen in Amsterdam.
In de 19e eeuw was dit gebouw het woonhuis van een rijk echtpaar. Tegenwoordig is het pand voor iedereen toegankelijk en kun je een kijkje nemen in de indrukwekkende balzaal, de tuinkamer, de eetkamer en alle andere luxe afgewerkte kamers in het huis. Het Huis Willet-Holthuysen is geschikt voor alle leeftijden. Ideaal voor een uitje met het hele gezin dus!
Activiteiten
Dit huis biedt allerlei leuke activiteiten aan, voor jong en oud!
Kinderen uit groep drie en vier krijgen de kans om in de huid te kruipen van het echtpaar dat vroeger in dit pand gewoond heeft. Hoe gedroegen deftige mensen zich vroeger eigenlijk? Hoe spraken ze elkaar aan, en zouden ze smakken tijdens het eten?
Voor de kindjes uit groep één en twee is er ‘Muis in het Grachtenhuis’. Dit is een interactieve rondleiding waarin de kinderen samen met een muis op pad gaan door het huis. Er wordt gezongen, de spulletjes in de kamers worden allemaal goed bekeken en vergeleken met ‘nu’.
Voor meer informatie over dit prachtige huis kun je op de roze button klikken.
PS: in onze Uitagenda vind je alle actuele activiteiten van het Willet-Holthuysen museum!
Huis Willet-Holthuysen
Herengracht 605
1017 CE Amsterdam
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10 - 17 uurWeekenden & feestdagen: 11 - 17 uur
Prijs
Kinderen t/m 17 jaar: .€4,50 Volwassenen: €9 Vanaf 1 januari 2018 kinderen t/m 17 gratis, volwassenen €10Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?
En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!