
IJscuypje
Het ijs van IJscuypje is gemaakt van de meest pure grondstoffen.
Het room- en yoghurtijs van IJscuypje wordt in de ijswinkels bereid. Het yoghurtijs wordt bereid van verse standyoghurt van de boerderij. Het is minder zoet en bevat minder vetten dan roomijs. Dat kun je dus eigenlijk elke dag wel eten met een bolletje sorbetijs erbij.
IJscuypje telt momenteel 14 ijswinkels in Amsterdam en omstreken. In het assortiment zitten 12 vaste smaken en daarnaast kiest elke winkel per dag een wisselend assortiment afhankelijk van het seizoen, het weer en wat de favorieten zijn van de buurt.
Locaties
Eerste van der Helststraat 27
Stationsplein
Amstelveenseweg 218
Nieuw Loopveld (Winkelcentrum Stadshart Amstelveen)
Beethovenstraat 40
Da Costakade 30HS
Jan van Galenstraat 418A
Muiderstraatweg 49 Diemen
Heiligeweg 18
Pampuslaan 43 IJburg
Marktplein 42 IJmuiden
Javastraat 131
Mercatorplein
Middenweg 79
Prinsengracht 292
Plantage Kerklaan 35H
NDSM-kade 12
IJscuypje
Amsterdam
Openingstijden
Zie de website.Prijs
Zie de website.Blogs & inspiratie
Alle blogs
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
