Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJscuypje

Het ijs van IJscuypje is gemaakt van de meest pure grondstoffen.

Het room- en yoghurtijs van IJscuypje wordt in de ijswinkels bereid. Het yoghurtijs wordt bereid van verse standyoghurt van de boerderij. Het is minder zoet en bevat minder vetten dan roomijs. Dat kun je dus eigenlijk elke dag wel eten met een bolletje sorbetijs erbij.

Echt IJscuypje zijn de Hollandse specialiteiten: sorbetijs van vlierbessen en rabarber, roomijs met boerenjongens, appeltaart waar ook écht stukjes appeltaart in zitten en Hollandse koekjesijs, zoals bokkenpootjes en bitterkoekjes.

IJscuypje telt momenteel 14 ijswinkels in Amsterdam en omstreken. In het assortiment zitten 12 vaste smaken en daarnaast kiest elke winkel per dag een wisselend assortiment afhankelijk van het seizoen, het weer en wat de favorieten zijn van de buurt.

Locaties
Eerste van der Helststraat 27
Stationsplein
Amstelveenseweg 218
Nieuw Loopveld (Winkelcentrum Stadshart Amstelveen)
Beethovenstraat 40
Da Costakade 30HS
Jan van Galenstraat 418A
Muiderstraatweg 49 Diemen

Heiligeweg 18
Pampuslaan 43 IJburg

Marktplein 42 IJmuiden

Javastraat 131
Mercatorplein
Middenweg 79
Prinsengracht 292
Plantage Kerklaan 35H
NDSM-kade 12

Klik op de roze button om naar de website te gaan!

IJscuypje

Amsterdam

Openingstijden Zie de website.
Prijs Zie de website.
Mail direct

Mail direct naar IJscuypje

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief