Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gitaarles 7+

Improviseren en componeren op je gitaar. Hoe vet is dat?

In 10 lessen onderzoek je wat je kunt doen op de gitaar en wat voor muziek je ermee kunt maken. Plezier in gitaarspelen staat uiteraard voorop.

De les is bedoeld voor kinderen van 7 jaar en ouder die na de basiscursus Jammen XS door willen gaan op een instrument. Maar je kunt je ook los aanmelden. 

De lessen worden gegeven op dinsdagmiddag van 5 uur tot kwart voor 6. Groepsgrootte: maximaal 6 kinderen.

Klik snel op de roze button voor meer informatie.

Jammen XS

Amstel 242

1017 AK Amsterdam

Openingstijden Op dinsdagmiddag van 17 uur tot 17.45 uur
Prijs €100,-
Mail direct

Mail direct naar Jammen XS

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Leuke familieuitjes in juni en begin juli

Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief