Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jimmy’s Speelparadijs

Het indoor speelparadijs in Amsterdam waar kinderen zich helemaal uit kunnen leven.

Jimmy’s Speelparadijs in Amsterdam is zo groot dat het je werkelijk begint te duizelen. Waar moet je beginnen? Er is zo veel te doen!

Klimmen in het klimkasteel, rijden met de skelters, springen op het springkussen of rolschaatsen tijdens de roller disco.

Je zou er bijna willen slapen, zodat je de volgende dag weer verder kan spelen…

Ook voor de ouders is het heerlijk vertoeven met uitgebreide leestafel, gratis wifi en natuurlijk een gezellige bar met heerlijke koffie, broodjes en snacks. Of ga lekker samen met de kids rollerskaten!

Je kan tijdens jouw kinderfeestje in Jimmy’s Speelparadij lekker smullen in de Smulbus. Na al dat spelen heb je natuurlijk super veel trek gekregen in poffertjes of lekkere frietjes met kroket, frikadel, kipnuggets, een glas limonade en een ijsje!

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Jimmy's Speelparadijs

Herwijk 10

1046 BC Amsterdam

Openingstijden Maandag, dinsdag, donderdag: 13:00-18:00 uur
Woensdag: 12:00-18:00 uur
Vrijdag 12:00-19:00 uur
Zaterdag 11:00-19:00 uur
Zondag 11:00-18:00 uur
Prijs 0-2 jaar: gratis
2-12 jaar: €8,50
13+ €3,00
Na 15:30 met korting
Mail direct

Mail direct naar Jimmy's Speelparadijs

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje: Apenkooien & Lasergamen

2 Activiteiten, 1 geweldig feestje! Apenkooien + Lasergamen, volledig verzorgd bij jou in de buurt.

Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground

Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!

Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje

Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!

Graffiti kinderfeestje

Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!