
Verjaardag in Joods Museum
Ben je bijna jarig? Verras je vriendjes en vriendinnetjes met een feestje in het Joods Museum junior!
Vier je verjaardag in het Joods Museum junior (voorheen Kindermuseum van het Joods Historisch Museum). Het drie verdiepingen tellende huis van de familie Hollander is de perfecte plek voor een kinderfeestje.
In het speels ingerichte huis is van alles te doen: van muziek maken in de muziekkamer tot een feestchalle bakken in de keuken. Natuurlijk is er een cadeautje voor de jarige en voor iedereen taart en limonade.
Je kunt kiezen uit twee feestjes: het Mazzelbingo-partijtje of Bekerfeestje.
Mazzelbingo-partijtje
Hou je van spelletjes? Dan is dit feestje iets voor jou. Jullie doen een speurtocht door het Joods Museum junior, bakken challes in de keuken en spelen Mazzelbingo in het Fiep Westendorp atelier.
Bekerfeestje
Hou je van knutselen? Dat zit je hier goed. In het Fiep Westendorp-atelier beschilderen jullie je eigen feestbeker. Uiteraard neem je die na afloop mee naar huis. Jullie leren dirigeren in de muziekkamer en bakken feestchalles in de keuken.
Je mag 10 vriendjes en/of vriendinnetjes uitnodigen en 2 volwassen mogen mee. Het feestje duurt 2 uur.
Kijk op de site voor meer informatie over het museum en foto’s!
Joods Museum junior
Nieuwe Amstelstraat 1
1011 PL Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks 11.00 - 17.00 uur.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap