
Kattencafé Kopjes
Voor een lekker stuk taart, lunch en een hoop kattenliefde ga je naar Kattencafé Kopjes!
Kattencafé Kopjes is helemaal ingericht tot een walhalla voor de zeven poezen en katers die er wonen. Daarnaast is het een fijne plek voor een lekker stuk taart, een lunch en natuurlijk een hoop kattenliefde!
Ben je benieuwd hoe het is om omringd te zijn door die lieve dieren? Kom dan langs voor een ontbijtje met croissantjes, een lunch met lekkere broodjes of wat dacht je van een stuk red velvet cake?
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Kattencafé Kopjes
Marco Polostraat 211
1057 WK Amsterdam
Openingstijden
Woensdag tot en met zondag 10.00 u. - 19.00 u.Prijs
€ 3,00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!