
Kids Aktief Vakantiekampen!
Iedere vakantie kun je terecht bij de sportieve vakantiekampen van Kids Aktief (4 - 12 jaar)!
Geen plannen voor aankomende vakantie? Dat is goed, want Kids Aktief organiseert in alle schoolvakanties leuke, gezellige en uiterst sportieve vakantiekampen voor jongens en meisjes tussen de 4 en 12 jaar!
Wat denk je van een voetbalkamp of paardrijkamp? Of zoek je iets unieks zoals een zwemkamp, mixed action kamp en of in de winter een schaatskamp? Kies een vakantie en ontdek zelf alle mogelijkheden!
De vakantiekampen van Kids Aktief zijn toegankelijk voor iedereen; ook als je niet gebruik maakt van de Kids Aktief BSO of Kids Aktief Aqua.
Voor meer informatie kijk je op de website. Klik hiervoor op de roze button. Mailen mag ook via de groene button.
PS. Ontvang jij onze te gekke nieuwsbrief al? Je vindt er nog meer leuke tips!
Kidsaktief Kampen op diverse locaties
Openingstijden
divers, zie websitePrijs
Afhankelijk per kamp (zie de website)Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oktober uitjes in Amsterdam, Zaandam en Amstelveen
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!