Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Oeverlanden

Kom luieren op het strand aan de oevers van de Nieuwe Meer, in Amsterdam Nieuw-West.

Er zijn drie recreatiestrandjes aan De Nieuwe Meer, diverse speeltoestellen, een basketbalveld en een skatebaan. Er mag gebarbecued worden en er grazen een kudde Schotse Hooglanders die er aaibaar uitzien, maar het is beter om op afstand te blijven.

De Oeverlanden liggen aan de noordzijde van De Nieuwe Meer, aan de kant van de Oude Haagse weg.

Wat kun je er doen?

  • wandelen en fietsen door de natuur
  • zonnen en spelen op het strand of de ligweide
  • basketballen en skaten
  • er zijn tevens horeca- en toiletvoorzieningen aanwezig
  • met de veerpont naar het Amsterdamse Bos

Voor meer informatie klik je door via de roze button!

De oeverlanden

Openingstijden Vrij toegankelijk.

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025

Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.

De leukste Halloween activiteiten met kids

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten in en om Amsterdam!

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief