Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Erasmuspark

In het Erasmuspark in Amsterdam kun je wandelen, sporten, picknicken en nog veel meer!

Het Erasmuspark ligt aan de Jan van Galenstraat, tussen de Admiralengracht en de Mercatorstraat.

Lang geleden was dit nog een Hollandse polder met sloten en weiden. Nu is het een mooi park voor jong en oud. Je kan er wandelen, joggen, een potje voetballen, picknicken of gewoon van het zonnetje genieten. Het park wordt het hele jaar door gebruikt. 

Klik op de roze button voor meer informatie. 

Hiep, hiep, hoera! Kijk voor een overzicht van kinderfeestjes op de Kinderfeestjes pagina

Kidsproof Amsterdam

Openingstijden Laat in de avond wordt het park gesloten en vroeg in de ochtend weer geopend.
Prijs Gratis

Uitgelicht

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!