Kunstenmakers Op Zolder
Vind je het leuk om te schilderen en te knutselen? Kom dan naar Kunstenmakers Op Zolder!
Je krijgt les in schilderen op doek met acrylverf. Verder maak je met allerlei materialen je eigen kunstwerken, zoals met gips, speksteen, klei en mozaïek.
In het grote lokaal op zolder is alles aanwezig, leef je lekker uit!
De les begint met een kopje thee of glaasje limonade, terwijl de plannen voor de les besproken worden. De les is voor kinderen uit heel Amsterdam. Je bent 1 uur en 45 minuten bezig met je gekozen materiaal. De groep bestaat uit kinderen van 7-12 jaar.
Benieuwd naar de cursus? Kijk dan op de site voor foto’s en hoe je je moet inschrijven!
Kunstenmakers Op Zolder
Corellistraat 1
1077 HA Amsterdam
Openingstijden
Maandag 15.15-17.00 uurPrijs
12 lessen € 155 (materiaal inbegrepen)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?