Kunstenmakers partijtje!
Een echt Doe-Het-Zelfpartijtje voor echte kunstenmakers! Ook iets voor jou?
Met de doe-het-zelfbox haal je een feest in huis! Kies het thema en met gebruiksaanwijzingen gaan jullie meteen aan de slag. In de box is genoeg materiaal aanwezig voor ieder kind. Na afloop van het feestje heeft iedereen een prachtig kunstwerk!
De schilderkist (vanaf 5 jaar)
Met acrylverf maak je een klein schilderij op doek. In de kist zit onder andere doeken, verf, potten voor water, schorten en een tafelkleed.
De flipperkastkist (vanaf 9 jaar)
Op een stuk hout m.b.v. spijkers, elastiekjes maakt iedereen zijn eigen flipperspel. Inhoud van de kist: houten plankjes, spijkers, gereedschap, materiaal, schorten en tafelkleed.
De kosteloosmateriaalkist (vanaf 4 jaar)
Vind je het heerlijk om gewoon met van alles en nog wat te knutselen? Met deze kist kan dat! Wat dacht je van een robot, schatkistje of je eigen fantasie namaken? In de kist vind je lijm, scharen, dopjes, schroefjes, karton, en een handleiding met tips en ideeën.
Kijk op de site voor de andere thema’s, het zijn er 7 in totaal! Kijk op de site om een kist aan te vragen. Eén kist is geschikt voor 6 kinderen. Wil je meer kinderen uitnodigen? Dan betaal je per kind extra €6.
Kunstenmakers Op Zolder
Corellistraat 1
1077 HA Amsterdam
Openingstijden
Een dag van te voren krijg je de kist in huisPrijs
Kist te huur vanaf €40 plus €75 borgToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.