
Kidzartlab (1.5 – 5 jr)
Kinderen kunnen tijdens de Kidzartlab hun zelfvertrouwen ontwikkelen door creatief aan de slag te gaan!
Kidz Art Lab is de plek waar kinderen hun creatieve vaardigheden uitbreiden in de wereld van de kunst.
Elke sessie heeft een centraal thema. Aan de hand van dit thema kunnen de kids tekenen, schilderen of sculpturen. Ouder en kind leren samen nieuwe technieken.
Ben jij benieuwd geworden? Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Kijk voor leuke uitjes voor het hele gezin in onze Uitagenda
Kidzartlab door Atelier Molenpad
Molenpad 17D
1016 GL Amsterdam
Openingstijden
Elke zondagochtend10:00-11:00 uur
Prijs
1 sessie €23,006 sessies €108,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!
Diverse cursussen Coderen
Ben je tussen de 7 en 13 jaar? Leer coderen én online veiligheid bij codethatidea!
GRATIS danslessen bij Global Dance Centre Amsterdam/Diemen
Bij Global Dance Centre kun je dansles krijgen in streetdance, jazz, ballet en meer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!