Kinderboerderij De Buiktuin
Roep de tamme gans en ze roept naar je terug!
Niet alleen de gans genaamd Lady is leuk, ook de minivarkens zijn een bezoekje waard. Verder kijk je je ogen uit bij de verschillende soorten geiten, waaronder het dwerggeitje Prikkie.
De konijnen wonen in de konijnenflats, in losse hokjes in de stal en in het binnenlokaal. Als je geluk hebt, zijn er ook jonge konijntjes te zien!
De cavia’s hebben het ook goed voor mekaar met een binnen- en buitenverblijf.
Maar er is nog meer! Zoek de verschillende vogelsoorten in de volière, zoals het diamantduifje en het zebravinkje. Ook op het pleintje is genoeg te zien. Daar lopen alle kippen, sierduiven, zijdehoenders, pauwen en de gans rond. Koop een bakje voer en alle kippen komen bij je staan!
Klik hieronder door naar de website voor een verdere kennismaking met de dieren of pak je spullen en bezoek de boerderij!
PS: Heb je nog oud brood, groente of fruit over? Neem het mee en geef dit aan de verzorgers. De dieren gaan smullen!
Kinderboerderij De Buiktuin
Noordhollandschkanaaldijk 19
1034 ZL Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend van 10.00 tot 16.00 uur.Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!