Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij de Werf

Meer weten over dieren? Hier leer je van alles over de dieren, hun voeding en verzorging!

Er wonen heel veel dieren op de boerderij. Op de wei naast de speeltuin wonen ezel Donna en de pony’s Sir Richard en Beauty. Verder lopen er 3 schapen en 9 geiten rond. Alle dieren zijn heel erg nieuwsgierig en willen graag geknuffeld worden.

Varken Dirkje heeft haar eigen verblijf, maar loopt vaak lekker los rond over de boerderij. Als je durft, en het varken heeft zin, voel dan eens de stevige haren op het varken!

Verder zie je op de boerderij nog pauwen, eenden en kippen. In de knuffelruimte vind je de konijnen. Met mooi weer liggen zij lekker in hun buitenverblijf. Hun buren zijn de cavia’s. Ze zijn gek op verstoppertje, dus probeer ze maar te vinden in hun huisjes!

Voor meer info, klik je op de roze button.

Like Kidsproof Amsterdam op Facebook voor nog meer leuke tips, acties & evenementen!

Kinderboerderij de Werf

Archimedeslaan 59

1098 PX Amsterdam

Openingstijden Elke dag open van 11.00 tot 17.00 uur
Koningsdag, Eerste Kerstdag en Nieuwjaarsdag gesloten
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Werf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief