Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje bij You Jump A’dam Oost

Organiseer een lekker actief kinderfeestje bij trampolinepark You Jump in Amsterdam Oost

Dit You Jump Trampolinepark is een topplekje voor een leuk kinderfeestje. Deze voormalig Jumpsquare / Jump XL lokatie is een enorm indoor trampolinepark.

Bij You Jump hebben ze verschillende arrangementen voor kinderen vanaf 6 jaar: kies bijvoorbeeld de Super Party of de Disco Party. Voor kinderen van 2 tot en met 5 jaar boek je een Mini Jump Feestje. Gedurende deze speciale uurtjes is de gehele Jump Area gereserveerd voor de kleintjes, zodat ze veilig kunnen genieten van hun verjaardagspartijtje.

Terwijl de kinderen zich uitleven op de trampolines, kun je als ouder even bijkomen in de horecagelegenheid met een kopje koffie, een drankje of snack. De kinderen spelen veilig onder toezicht. Zo heb je zelf ook een ontspannen verjaardagsfeestje 😉

Elke locatie heeft volop ruimte en met 20 vestigingen verspreid over Nederland is er altijd een You Jump park in de buurt. Tip: reserveer op tijd je kinderfeestje, de verjaardagstafels zijn snel volgeboekt!

Meer info vind je op de website van You Jump, hiervoor klik je even door via de button.

You Jump Amsterdam-Oost

Daniël Goedkoopstraat

1096 BD Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar You Jump Amsterdam-Oost

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten

Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!

Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief