Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderkookcafé KINDERKOKS

Lekker kokkerellen met je vrienden en vriendinnen is super leuk om te doen voor je verjaardagsfeestje!

Een kookfeestje is erg gezellig. Je komt samen met je beste vrienden en vriendinnen en je kookt de gerechten en hapjes die jij lekker vindt. Zo kunt je bijvoorbeeld slierten verse pasta maken met saus (sinds 2003 het meest gekozen kookfeestje!!), maar ook een echt 3-gangendiner maken of verschillende kleine hapjes of een stamppot party!

Een kookfeestje is er al voor kinderen vanaf 5 jaar, en het kan op elke dag en elk moment gegeven worden. Er kunnen maximaal 12 personen (kinderen/volwassenen) aan tafel.

Alleen op afspraak, want het is een heel exclusief feestje.

Oh, wil je liever dat de kookjuf naar jouw huis komt voor het feestje, dat kan ook hoor! Dan pakt de kookjuf de boel allemaal in en komt ze met de auto naar je toe.

Voor meer informatie, klik snel door op de roze button!

Kinderkookcafé KINDERKOKS

Achterlaan 20

1027 AK Amsterdam

Openingstijden in overleg
Prijs vanaf € 150
Mail direct

Mail direct naar Kinderkookcafé KINDERKOKS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam

Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!

Mooie familie voorstelling: Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >