POPpulisme (8+)
Een voorstelling over manipulatie, fake news en verborgen agenda's!
“Hoe kan één iemand een heel volk naar zijn hand zetten? Daar draait de met een Gouden Krekel bekroonde voorstelling POPpulisme om. Met vier poppenspelers, live slagwerk en zang word je meegenomen naar het koninkrijk Berg en Dal, waar het dal in de schaduw ligt en de berg volop in de zon. Totdat daller Barrie beweert dat hij de zon terug kan krijgen. Een grappige poppenvoorstelling met een donker randje over manipulatie.
Hoe zet je een land naar je hand? In het koninkrijk Berg en Dal ligt het dal in de schaduw, terwijl de berg volop zon krijgt. Dat is nou eenmaal hoe het is. Totdat daller Barrie met een onthulling komt: de bergers stelen de zon! Hij beweert dat hij de zon terug kan krijgen en wordt de held van het dal. Maar klopt het wel wat hij zegt?
POPpulisme is een grappige voorstelling met een donker randje. De absurde en rake tekst van Eva Gouda en wordt volledig met poppen gespeeld en laat zien hoe manipulatie werkt.
Kom je ook? In de meivakantie op woensdag 30 april in de Harmonie in Leeuwarden. Voor meer info en tickets klik je op de roze button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Stadsschouwburg De Harmonie
Openingstijden
Woensdag 30 aprilPrijs
zie websiteLijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Play More Music Festival
Ontdek muziek, instrumenten en workshops tijdens de open dagen van Muziekschool Amsterdam!
Kokosbrood in Kalenderjaren (8+)
Een familievoorstelling vol dans, spel en zang over familie en langzaam beginnen te vergeten.
Voorstelling: Ahoi (2-6 jr)
Deze avontuurlijke voorstelling vol papieren bootjes en vissen is te zien in het Black Cat Theatre!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.