
Knijn Bowling en Restaurant
Sportief ontspannen in een levendige ambiance én uitgebreid genieten van heerlijk eten!
TREFZEKER GENIETEN, dat doe je bij Knijn Bowling en Restaurant! Het oudste en ook het levendigste bowlingcentrum van Amsterdam e.o. Bij Knijn Bowling en Restaurant zijn dit dé ingrediënten voor een enerverend uitje.
Elke dag is het mogelijk om hier te bowlen. Tarieven zijn per baan per uur en maximaal 6 personen per baan incl. schoenenhuur:
- Maandag t/m vrijdag 10.00 – 17.00 uur: €22,00
- Zaterdag 10.00 – 17.00 uur: €27,50.
- Maandag t/m donderdag 17.00 – 00.00 uur: €27,50
- Vrijdag en zaterdag 17.00 – 00.30 uur: €29,50
- Zon- en feestdagen 12.00 – 23.00 uur: €27,50
Oók leuk is Discobowlen! Op donderdag is van 17.00 – 19.00 uur de Discoborrel met een hapje en een drankje (€9,90 p.p.). Kijk op de site voor alle mogelijkheden en de kaart!
TIP: Vier je verjaardagspartijtje bij Knijn! Kijk op Kidsproof bij Feestjes.
Knijn Bowling en Restaurant
Scheldeplein 3
1078 GR Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend, zie tekst voor tijden per dag.Prijs
Kids tot 15 jaar maandag t/m zaterdag voor 17.00 uur (per baan per uur) €17,00.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!