Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

G-voetbal in de regio

Op meerdere locaties zorgt de KNVB voor voetbalmogelijkheden voor kinderen met een beperking.

Voor voetballiefhebbers met een lichamelijke en/of een verstandelijke beperking zijn aanpassingen nodig zodat ook zij kunnen voetballen. Bijvoorbeeld door extra begeleiding of met passend voetbalaanbod in de buurt. Zo kan iedereen op zijn of haar eigen niveau voetballen!

G-voetbal

G-voetbal is een vorm van aangepast voetbal. Er zijn momenteel zo’n 4.700 spelers/speelsters in Nederland. Bij 250 verenigingen kunnen zij terecht als zij vanwege hun lichamelijke en/of verstandelijke beperking geen aansluiting kunnen vinden bij een regulier voetbalteam.

Sinds 2005 organiseert de KNVB, als eerste voetbalbond ter wereld, ook een speciale G-competitie voor kinderen met een beperking.

Meer info en alle locaties van Passend Voetballen vind je via de roze websitebutton!

Toegankelijke inspiratie

Festival De Betovering: inclusief

Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!

Inclusieve speelinstallatie RAUM

Een feestelijke afsluiting met inclusieve speelactiviteiten en een nieuwe inclusieve speelinstallatie!

Vakantie waar zorg even lichter voelt

In de aangepaste verblijven van Ronald McDonald Huis Nederland kun je veel zorgen én spullen thuislaten!

Toegankelijke events in oktober

In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!