Korfbalvereniging KCN
Korfbal kun je al doen vanaf 5 of 6 jaar! Samen met je vriendjes en vriendinnetjes!
Bij korfbal is het de bedoeling dat je de bal zo vaak mogelijk door de korf van de tegenstander gooit. Langs boven natuurlijk!
Hier zijn natuurlijk wel spelregels voor, die je allemaal kunt leren bij Korfbalvereniging KCN in Amsterdam-Noord! De competitie is met jongens en meisjes door elkaar, of alleen met meisjes.
Lijkt het je leuk om te leren, of kun je het al, maar ben je nog op zoek naar een vereniging?
Klik dan snel door op de roze button om naar de site te gaan van Korfbalvereniging KCN!
Korfbalvereniging KCN
Meteorenweg 270
1035 RN Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips
Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.