Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfilms in vakantie

In de vakantie in een kleinschalige en gezellige bios een film kijken? Kriterion heeft een leuk programma

Bij Kriterion vind je een altijd gevarieerd programma kinderactiviteiten en films.

Dus hou jij van films, feestjes en fun? Dan is Kriterion echt iets voor jou!
En als kind krijg je voor elke film korting!

Klik door via de link ‘naar de website’ voor de filmagenda…

Kriterion

Roetersstraat 170

1018 WE Amsterdam

Openingstijden Geopend op maandag t/m donderdag van 10.30 tot 01.00 uur. Vrijdag geopend van 10.30 tot 03.00 uur. Zaterdag geopend van 12.30-03.00 uur en zondag van 10.30-01.00 uur.
Prijs €7,50 kids € 8,00 volwassenen
Mail direct

Mail direct naar Kriterion

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

FunZone Speelparadijs

In deze grote binnenspeeltuin vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!

Voorjaarsvakantie bij museum JAN

Creatieve workshops bij Museum JAN in Amstelveen in de voorjaarsvakantie.

Vakantie activiteiten in het Joods Museum junior

Ontdek deze voorjaarsvakantie wat het betekent om Joods te zijn in het Joods Museum junior!

Voorjaarsvakantie-uitje naar het Zaans Museum

Ontdek hoe je droge voeten houdt in de polder en denk mee over slimme oplossingen voor de toekomst!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief