Lunchroom Lastig
Lunchroom met grote speelkelder en terras, voor kids én hun ouders. In Watergraafsmeer!
Een echte buurtlunchroom die voelt als een woonkamer, met als een van de weinige in de omgeving een terras en een unieke speelkelder (40 m2) voor de wat oudere kids (vanaf 6 jaar).
Er zijn computerspelletjes, boeken, kleurspullen, speelgoed én… er is zelfs een tafel waarop de kleintjes mogen krijten!
Ouders kunnen hier heerlijk ontspannen onder het genot van een versgemalen kop koffie, een van de vele broodjes, panini’s en Indonesische snacks van de kaart. Er is gratis wifi.
Workshops
Lunchroom Lastig heeft nog veel meer in petto! Iedere maand worden er workshops voor kinderen van verschillende leeftijden georganiseerd. Variërend van een workshop ‘Koken voor Kinderen’ tot creatieve workshops zoals een workshop ‘Striptekenen’, waar onder begeleiding iets leuks in elkaar wordt geknutseld.
Verjaardag
En je kunt ook een te gek verjaardagsfeestje vieren bij Lunchroom Lastig.
Helemaal niet lastig dus eigenlijk … Juist erg leuk!
Klik op de roze button voor alle mogelijkheden en voor een sfeerimpressie.
Tip: ontdek wat er allemaal met kids te doen is in Amsterdam in onze Uitagenda
Lunchroom Lastig
Christiaan Huygensplein 33
1098 RA Amsterdam
Openingstijden
Maandag t/m donderdag: 08.30-17 uur.Vrijdag: 08.30-20 uur.
Zaterdag en zondag: 10-18 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paasuitjes en lente tips
Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.