Kindercafé de Buurtkamer
Een leuke plek voor je verjaardag: Meneer Howard en Mevrouw Rosa’s kindercafé!
Bijna jarig of iets anders te vieren? Vier je verjaardag bij Meneer Howard en mevrouw Rosa’s kindercafé!
Je kunt hier komen spelen, verkleden of dansen tijdens een kinderdisco. De bellenblaasmachine maakt het feestje compleet. En na het feestje even lekker genieten van appelsap en pannenkoeken.
Neem contact op voor de mogelijkheden.
Meer info vind je via de roze button.
Meneer Howard en mevrouw Rosa's kindercafé
1055 Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag tot zaterdag van 10:00 tot 14:00
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie
Bowlen Lasergamen Minigolf
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
Bubbles & Beads Kinderfeestje
Een creatief, kleurrijk en onvergetelijk feestje vol kralen, ontwerpen en lekkernijen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!