Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mini Maestro

Samen zingen, bewegen en muziek ontdekken met je kleintje in knusse groepjes midden in de Jordaan!

Bij Mini Maestro maken baby’s, dreumesen en peuters samen met hun ouder op een speelse manier kennis met muziek. Van bekende kinderliedjes en eigen composities tot muziek van grote componisten als Mozart en Bach: kinderen luisteren, zingen, bewegen en maken zelf muziek met kleine instrumentjes.

De lessen zijn bewust kleinschalig, met maximaal vijf kinderen per groep. Zo ontstaat een rustige en vertrouwde sfeer waarin ieder kind op zijn eigen manier kan ontdekken en meedoen. Elke les duurt 45 minuten en je krijgt een Mini Maestro-liedjesboek mee voor thuis.

Op 2 september 2026 start een nieuwe reeks van acht wekelijkse lessen bij Mini Maestro aan de Lauriergracht in Amsterdam. Er zijn aparte groepen voor baby’s van 3 tot 11 maanden, dreumesen van 1 tot 2 jaar en peuters van 2 tot 3,5 jaar.

De lessen vinden plaats op woensdagen van 2 september t/m 21 oktober 2026.

Klik op de roze button voor meer informatie en om je in te schrijven!

TIP: Meld je aan voor onze nieuwsbrief en mis niks!!

Mini Maestro

Lauriergracht 116

1016 RR Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Mini Maestro

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.