Monkey Town Amsterdam Noord
Weer of geen weer, bij Monkey Town kan je altijd de aap uithangen in hun overdekte speelparadijs.
Bij Monkey Town Amsterdam Noord kan je fijn overdekt spelen! Heerlijk de aap uithangen zonder dat je last hebt van het weer, op welke dag van de week dan ook. Dat is wat je kunt doen bij Monkey Town op Sportpark Kadoelen in Amsterdam Noord. Het ruime speelparadijs is daar dagelijks geopend vanaf 10 uur.
Unieke en innovatieve attracties
Bij Monkey Town Amsterdam Noord zijn er talloze interactieve attracties en elementen. Daarnaast zijn er in dit speelparadijs ook innovatieve attracties en elementen. Zo kunnen kids de strijd met elkaar aangaan op de Ninja Run. Natuurlijk zijn er ook trampolines en Monkey Town heeft interactieve elementen aan de wanden toegevoegd, die het springen nog leuker maken. In de interactieve ballenbak vind je een groot scherm en een uitdagend snelheidsspel. In het grote speeltoestel vind je onder andere pratende elementen en een spannend knoppenspel, wat je door het speeltoestel voert.
Monkey Town is ook ideaal voor kinderfeestjes! Wie wil nou niet z’n verjaardag vieren in een speelparadijs?
De vestiging in Amsterdam Noord heeft een opvallend gezellig en fris interieur, dus dat is fijn vertoeven. Ook vind je er een diverse menukaart. Geniet van een heerlijke kop koffie of thee als de kids zich vermaken.
De kids hoeven zich geen moment te vervelen in dit fijne speelparadijs. Kom langs en ontdek hoe leuk de attracties zijn!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: In onze uitagenda vind je elke dag weer de leukste uitjes voor ouders met kids in en om Amsterdam.
Monkey Town Amsterdam Noord
Sportpark Kadoelen 4
1035 NB Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 10 uurPrijs
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 5 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.