Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Porsche Arcade

Stap in een professionele race simulator en scheur over het circuit van Zandvoort bij MOVE Amsterdam!

In de Porsche Arcade bij MOVE Amsterdam kunnen jong en oud hun race skills testen op professionele racesimulatoren. Kies je favoriete sessie, neem plaats in een Porsche 911 GT3 en race over het virtuele circuit van Zandvoort. Zet jij de snelste tijd neer?

Er zijn vijf professionele racesimulatoren en je kunt kiezen uit verschillende sessies. Je hebt geen instructeur of reservering nodig: scan de QR-code bij de simulator, kies hoelang je wilt racen en gáán!

Wil je eerst wat meer leren over simracen? Dan kun je ook een raceworkshop boeken onder begeleiding van een ervaren sim-racer. Zo leer je alles over de simulator en ontdek je hoe je je rondetijd steeds verder kunt verbeteren.

De Porsche Arcade is elk weekend geopend van 10.00 tot 17.00 uur. En om goed bij de pedalen te kunnen, geldt een minimale lengte van ongeveer 1,40–1,45 meter.

Klik op de roze button voor meer informatie en ontdek de Porsche Arcade bij MOVE Amsterdam!

Tip: Zijn jullie gek op snelheid? Bekijk ook onze andere leuke uitjes voor stoere kids in de uitagenda!

Move Amsterdam

Stadionplein 28

1076 CM Amsterdam

Prijs Vrij racen: €3,50 voor 7 minuten, €6,50 voor 15 minuten of €12,50 voor 30 minuten.
Mail direct

Mail direct naar Move Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!