Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zapp Mattheus (8+)

Kom naar deze compacte Matthäus Passion voor de hele familie in Muziekgebouw aan 't IJ!

Zapp Mattheus is een familieconcert geschreven door tweevoudig Gouden Griffelwinnaar Simon van der Geest en Niek Idelenburg. Deze Matthäus-Passion van ongeveer 1 uur is compact, maar heeft het grootste respect voor Bachs meesterwerk en het Bijbelse verhaal, zodat iedereen kennis kan maken met deze prachtige muziek.

Twee vrienden vertellen het verhaal van voetbalcoach Jezus en zijn vrienden; over vriendschap, verraad en voetballen tot het donker wordt. Voetbal is voor schrijver Simon van der Geest de perfecte metafoor voor het verhaal van Jezus. Jezus is de coach, de twaalf discipelen vormen zijn voetbalelftal. Het Laatste Avondmaal is het Laatste Wedstrijdje.

De concert is in Muziekgebouw aan ’t IJ en is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.

Voor de trailer en tickets klik je op de roze button!

Tip: kijk in de Uitagenda voor meer toffe voorstellingen en andere uitjes!

Data:

  • zondag 5 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Muziekgebouw aan 't IJ

Piet Heinkade 1

1019 BR Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Muziekgebouw aan 't IJ

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bambi (3+)

Een hartverwarmende musical voor de jongste theaterliefhebbers bij DeLaMar!

Groove Beest Familieconcert: Cavolo Nero

Ga uit je glitterbol met live gespeelde dansmuziek vol funk, disco en Afrobeat in het Bimhuis!

Blast Off! (5+)

Bewonder blokfluiten in de ruimte tijdens dit familieconcert bij Splendor!

Kinderen GRATIS naar ARTIS

ARTIS trakteert! In het weekend van 8 en 9 november mogen alle kinderen t/m 12 jaar gratis naar binnen.

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief